055-6654179 

  

       


מספר המוצרים בסל : 0
חיפוש :   
מחיר: נמוך|גבוה שם : א-ת|ת-א

פינות זולה ורביצה זה דובדבן
יש אלפי דרכים לעצב ולשדרג את החלק החיצוני של הבית. הגינות הפרטיות של אנשים הם מאוד שונות ומעוצבות בהתאם לרצונות של הבעל הבית. אם הדגש הוא על ילדים, אז תהיינה משחקיה, ואם הדגש הוא על סטייל, סביר להניח שנראה המון פסלים ואלמנטים עיצוביים. לחלק מהאנשים חשובה במיוחד הישיבה המשותפת ולחלק חשוב שהגריל גז יהיה זמין וקל לתפעול. עם זאת, המשותף לכולם הוא שכל חצר חיצונית זקוקה לאזור ישיבה.
אזורי ישיבה חייבים להתכתב באופן ישיר עם אופי העיצוב של החצר ולהחמיא לו. בין אם מדובר בפינת ישיבה מפוארת עם שולחנות וכסאות יקרים, או בין אם מדובר במשהו פשוט יותר. כיום, הרבה מאוד אנשים בוחרים בעיצוב פינת זולה ייחודית. פינת זולה היא פינה בה יכולים באי הבית "להיזרק" ולשבת ביחד בנוח על ספות או פופים בצבעים מגוונים בצורות שונות.
יש הרבה מאוד סוגים של פינות זולה אך רוב הזולות מתבססות על אותם פופים מעוצבים, המאפשרים גם לשבת וגם לשכב, ולהרגיש בנוח למשך תקופת זמן ארוכה. פינות זולה או רביצה שכאלו כוללות בדרך כלל שולחנות נמוכים ושטיחים, אשר נותנים אווירה של מנוחה וחופשה במקום מרוחק, בין אם מדובר בסיני, אילת או בטן גב בתאילנד. 

פינת זולה - הרגשה של חופש
פינות זולה נמצאות בכל מקום בו יש הרגשה של חופש והן נותנות הרגשה של בית, גם אם אתם לא נמצאים בבית שלכם. ככל שמשקיעים יותר בעיצוב פינות הרביצה כך אפשר לשכלל אותן יותר באמצעות מקררים קטנים, מאפרות מעוצבות, מנורות ואמצעי חימום או קירור, כריות שונות ועוד כל מיני אלמנטים שיוסיפו הן ליופי של הפינת זולה והן לפונקציונאליות שלה.
המטרה של כל פינת זולה היא קודם כל מקום. פינת הזולה חייבת להיות גדולה דיו כדי לאכלס כמות גדולה של אנשים. חשוב שלכולם יהיה נוח וקרוב ולפינות רבות יש שמשיות כדי שיהיה אפשר לשבת בהן גם בימי הקיץ החמים. פינות רביצה יכולות להיות צמודות לבית או בצד השני של החצר, אין להן חוקים מוגדרים ובעל הבית או המעצב יכול לשחק איתן כאוות נפשו. פינות זולה יכולות להשתלב היטב בכל עיצוב. כלומר, אפשר לשים פינת זולה על דק, על דשא, על אספלט ואפילו על חול וזה ייראה טבעי לחלוטין. 
מבין כל הרהיטים שמרכיבים פינות זולה הפריט הכי חשוב הוא ללא ספק הספה. הספה בפינת זולה חייבת להיות ארוכה במיוחד, עם כמה שפחות עץ, כשהעדיפות היא כמובן לפוף אחד גדול שיוכל להתאים לכמה אנשים. יש כיום פינות רביצה בכל חנות רהיטים גדולה, אך יש גם מעצבים שמעצבים את הפינות זולה בעצמם ואף עושים התאמה אישית ללקוח.
פינוק אולטימטיבי
חשוב להבדיל בין פינות זולה לבין ריהוט גן. ריהוט גן יכול להיראות פחות רשמי, אך הוא עדיין ריהוט לכל דבר. פינת זולה היא יותר פינה בה אפשר להישאר במשך שעות, לעשן, לשתות, לאכול ולא לפחד ללכלך. אם הפינה מותקנת במקום שהוא חשוף לחלוטין, ללא שמשיה או פרגולה, עדיף לכסות אותה בימי החורף הגשומים על מנת לשמור עליה.
פינות זולה משדרגות כל חצר, גם היא מעוצבת בריהוט ואלמנט אומנותיים מודרניים וחדשנים. פינת זולה היא פיסת נירוונה בתוך הכאוס שנקרא בית. תמיד אפשר לצאת החוצה, להיזרק אחורה ופשוט להירגע ולשכוח את הכל. הזמינו את כל החברים, וכמעט ללא מאמץ תוכלו לאכלס ולשמח את כולם, מבלי להרוס את הריהוט היקר והאיכותי הנמצא בתוך הבית. פינת זולה היא הפינוק האולטימטיבי עבור אנשים שמחפשים לתת לאורחים הרגשה של בית.

טואול הקמת אתרי אינטרנט